Novinky

Katalog 2018

O nás

Rádi bychom dokázali, že česká textilní výroba má nejenom skvělou tradici, ale také budoucnost. Všichni se snažíme o to, aby značka I love pets a O´lala pets byla zárukou špičkové kvality za přijatelnou cenu.

Přesto, nebo právě proto, že domácí mazlíčky, pro něž jsou výrobky navrhovány známe, dříve než náš nový výrobek zařadíme do výroby projde testováním. Zajímá nás nejen design výrobku, ale také jeho praktická stránka. Naše vlastní  výroba je založena na  vysoké kvalitě zpracování a produkty vyrábíme pouze z certifikovaných materiálů.  Při testování sledujeme, zda jsou naši zvířecí kamarádi s výrobkem spokojeni. Výrobek posuzujeme také z hlediska odolnosti a účelu ke kterému má dlouhodobě sloužit . Nezbytnou součástí testování je také několikanásobné praní.

Jsme přesvědčeni, že právě tento přístup a osobní znalost potřeb našich mazlíčků nás odlišuje od konkurence a velmi rádi čteme a slyšíme slova chvály od chovatelů z celé Evropy.

Stejně tak nás těší, že obchodníci, kteří zařadili naše výrobky do sortimentu pravidelně zvyšují svůj obrat a vzájemně si tak pomáháme k obchodnímu úspěchu.

Katalog 2018

Vážení a milí zákazníci,
jsem ráda, že vám mohu prostřednictvím katalogu představit nejenom produkty a novinky pro rok 2016/2017, ale také některé spolupracovníky z mého týmu, kteří se velkou měrou podílí na tom, aby naše produkty byly úspěšné.

Ryze česká společnost I love pets s.r.o. působí na tuzemském trhu již šest let. Aktuálně exportujeme produkty do dvanácti zemí EU a dalších zemí světa.

Rok 2015 je pro nás rokem mnoha změn. Asi největší změnou je změna obchodní značky I love pets na značku O´lala pets®, která je mezinárodně chráněnou obchodní značkou.

Stále rozšiřujeme sortiment o nové nápady a tak v našem katalogu naleznete nejen naše bestsellery, ale i velké množství novinek.

V loňském roce jsme zahájili proces rozšiřování  výrobního zázemí a skladovacích  prostor. V první polovině tohoto roku tento rozvoj dokončíme  s celkovým nárůstem o více než 50 %. Tímto krokem chceme vylepšit a zejména zrychlit servis pro naše zákazníky a nabídnout více skladových položek, které budou k expedici či k osobnímu odběru  ihned.

Do sortimentu jsme dále zařadili hračky, jejichž koupí podporujete činnost naší chráněné dílny a zdravotně znevýhodněných pracovníků.

I nadále při vývoji produktů respektujeme požadavky chovatelů a jejich domácích mazlíčků. Všechny nové výrobky testujeme doma na našich zvířecích kamarádech a do výroby zavádíme pouze ty, se kterými jsou oni i my spokojeni.

Věříme, že nám i nadále zachováte přízeň

I love pets s.r.o.

nám. Krále Jiřího 361
679 72 Kunštát

Majitelka

Ing. Šárka Neničková
+420 603 523 764
info@ilovepets.cz

Ředitel

Lukáš Svoboda
+420 739 028 035
svoboda@ilovepets.cz

Pokud máte zájem o více informací, kontaktujte nás na info@ilovepets.cz